Slovenský jazyk Slovenský jazyk
English language English language

Ubytovanie Podbanské - Vysoké Tatry ako na dlani

Máte pocit, že v dnešnej uponáhľanej dobe Vás už nič nedokáže prekvapiť? Máte potrebu si oddchýchnuť  od každodenných starostí  alebo chcete zažiť romantický  či rodinný výlet? Ste tu správne. Príďte spolu s nami odhaliť čaro Vysokých Tatier.

Chata Pohoda sa nachádza v osade Podbanské na rozhraní Vysokých a Západných Tatier. V lete Vám ponúka príjemné schladenie, v zime potešujúce zohriatie. Jej poloha z nej robí vynikajúcu destináciu pre Vaše náučné, športové či zábavné výlety. Od nás máte Vysoké Tatry ako na dlani.

Dokážeme uspokojiť aj potreby firemných klientov, ktorí chcú organizovať školenie či menšie firemné akcie pre svojich zamestnancov. V modernom a tichom prostredí našej chaty môže spoločnosť uskutočňovať svoje vzdelávacie akcie ako aj firemné oslavy.

Ponúkame Vám

  • ubytovanie v 3 krásnych apartmánoch s celkovou kapacitou 14 ľudí
  • regeneráciu vo wellnesse s masážnym bazénom, fínskou saunou, ...
  • zábavu pri minibowlingu až pre 10 hráčov

Modreznizácia nevyužitého rekreačného zariadenia na nízkokapacitné ubytovacie zariadenie

Modernizácia nevyužitého rekreačného zariadenia pre cestovný ruch v obci Pribylina bola financovaná z PRV SR 2007-2013 prostredníctvom MAS Horný Liptov. Podpora bola využitá pre vytvorenie kvalitných ubytovacích priestorov.

Rezervácia ubytovania

od do

počet osôb

Naše webové stránky používajú súbory cookies za účelom správnej funkčnosti a analýzy návštevnosti. Takisto na našom serveri ukladáme Vašu IP adresu za účelom bezpečnosti našich stránok. Prečítajte si viac o spracúvaní osobných údajov